Bakterijos kanalizacijai

Daugiau informacijos rasite https://nuotekuvalymoirenginiaikainos.lt/bakterijos-kanalizacijai/

Pardavėjas MB IT turas į.k. 303142883 | PVM kodas: LT 100008039618 | Swedbank sąsk. LT257300010136813838 Turite klausimų? Skambinkite +37067726777 arba parašykite info@buksvarus.lt

buk_svarus_logo

Bakterijos kanalizacijai kitaip tariant biologiniai aktyvatoriai skirti lauko tualetams, septiko tankams, talpoms, riebalų gaudyklėms, drenažui ir kanalizacijai. Šios bakterijos kanalizacijai atnaujina jų pačių bakterijų florą. Bakterijos susideda iš nepatogeninių fermentų ir bakterijų pagrindu, kurie gali daugintis septikuose, skaido celiuliozę (tualetinį popierių), šalina užsikimšimus bei nemalonų kvapą.

Bakterijos BioMAX Reazyme Station (600 g). Skirta nuotekų sistemos darbo funkcionavimui palaikyti.

Šios bakterijos užtikrina sklandų darbą Jūsų nuotekų sistemai. Šios bakterijos tinka jai norite pašalinti nemalonų kvapą, atsiradus kamščiams. Taip pat naudojamos nuosėdų sutvarkymui. Sudėtyje rasite efektyvių fermentų ir bakterijų, kurios nekenkia žmonių, gyvūnų sveikatai. Bakterijų panaudojimas – tirpų maišelį įmesti į tualetą ir nuleisti vandenį. Įpakavime rasite 24 tirpius maišelius. Jai Jūsų šeimoje yra 4 asmenys, šių bakterijų užteks 6 mėnesiams. Dozavimo normos: gyvenant 1-4 žmonėms – 1 maišelis į savaitę; gyvenant 5-8 žmonėms – 2 maišeliai į savaitę; gyvenant 9-12 žmonių – 3 maišeliai į savaitę

Bakterijos BioMAX CPL (750 g). Perkrautų septiko talpų, nuotekų valymo įrenginių darbo sureguliavimui ir priežiūrai.

Ši priemonė naudojama, kada nuotekų sistema perkrauta. T.y. kai gyventojų skaičius didesnis, nei nuotekų sistemos našumas gali aptarnauti. Kaip sistema yra perkrauta atsiranda nemalonus kvapas, susidaro paviršiuje kieta pluta.

Šios bakterijos tinka riebalų gaudyklėms, nusėsdintuvams, išgriebimo duobėms. Naudojimas: pirmą naudojimo savaitę nuotekų sistemos darbo atstatymui bei sureguliavimui panaudoti 250 g , pastovi palaikomoji norma – 25 g kas savaitę.

Bakterijos Debloquont – Reactivant (1 kg). Nemalonus kvapo, plutos panaikinimui. Labai efektyvi priemonė, kai visiškai užsikimšo sistema.

Bakterijos greitai ištirpdo susikaupusius riebalus, panaikina susidariusią plutą, sumažina nemalonų kvapą, atstato nuotekų sistemos pralaidumą, optimaliai sureguliuoja sistemos veikimą, o naudojant ją reguliariai, užtikrins tolesnį sklandų sistemos veikimą. Ši priemonė sutvarkys net ir perpildytų, perkrautų, problemiškų nuotekų sistemų darbą.

Naudojimas: greita dozė: supilkite 250g (10 kaušelių po 25g.) į kibirą su 3 litrais 30-40°C vandens, išmaišykite ir palaukę 5min., supilkite tiesiai į nuotekų talpą. Chroniškų problemų sprendimui: 1 kartą savaitėje įberkite 25g. priemonės į unitazą ir nuleiskite vandenį. Jei name pastoviai gyvena 5 ar daugiau asmenų, dozavimą padvigubinkite.

Naudojimas:
Lauko tualetams – pusę pokelio arba mažiau (jei duobė labai maža) išmaišyti į pusę kibiro šilto vandens ir supilti į duobę. Septiko tankui (apie 1000:l talpos): visą pakelio turinį supilti į unitazą ir nuleisti vandenį. Riebalų gaudyklėms (apie 100:l talpos): visą pakelio turinį išmaišyti 4 l šilto vandens ir supilti į kriauklę. Drenažui ir kanalizacijai: visą pakelio turinį išmaišyti 4 l šilto vandens ir supilti į drenažą ar duobę. Pakuotės užtenka 6 mėnesiams. Produktas atsparus antibiotikams, sodai, rūgštims, chlorui.

Bakterijos kanalizacijai ir septikų veiklos atnaujinimui
Priemonė lauko tualetams, septiko tankams, talpoms, riebalų gaudyklėms, drenažui ir kanalizacijai. Suaktyvina biologines bakterijas, šalina nemalonius kvapus, padeda išvengti kamščių susidarymo, neleidžia kauptis šiukšlėms, palengvina išgrėbimo duobių ištuštinimą. Aktyvatorius pagamintas nepatogeninių bakterijų pagrindu (mikrokapsulės). Pakuotės užtenka 6 mėnesiams. Produktas atsparus antibiotikams, sodai, rūgštims, chlorui.

Naudojimas:
Lauko tualetams – pusę pokelio arba mažiau (jei duobė labai maža) išmaišyti į pusę kibiro šilto vandens ir supilti į duobę. Septiko tankui (apie 1000 l talpos): visą pakelio turinį supilti į unitazą ir nuleisti vandenį. Riebalų gaudyklėms (apie 100 l talpos): visą pakelio turinį išmaišyti 4 l šilto vandens ir supilti į kriauklę. Drenažui ir kanalizacijai: visą pakelio turinį išmaišyti 4 l šilto vandens ir supilti į drenažą ar duobę. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Biologinis aktyvatorius septikų priežiūrai taip pat tinka naudot kaip bakterijas kanalizacijai
Produktas pagamintas nepatogeninių bakterijų pagrindu, kurios naikina nemalonius kvapus, suskystina tūrį, padeda išvengti kamščių. Palaiko bakterijų biologinę pusiausvyrą, ypač dažno cheminių priemonių naudojimo atvejais. Naudojama septiko tankams, kanalizacijai. Labai ekonomiška priemonė. Vienos pakuotės užtenka 4 mėnesiams (paskaičiuota 1-4 žmonėms). Net jeigu kanalizacija ilgai nenaudojama, bakterijos vistiek lieka gyvybingos, veiksnios, todėl nemalonus kvapas neatsiranda. Produktas atsparus antibiotikams, sodai, rūgštims, chlorui.

Naudojimas: Septiko tankams ir kanalizacijai: praplėšti pakelį ir turinį supilti į unitazą, nuleisti vandenį. Pakelių kiekį naudoti, priklausomai nuo name gyvenančių žmonių skaičiaus:
1–4 žmonės: 1 pak.
5–8 žmonės: 2 pak.
Daugiau nei 8 žmonės:3 pak.
Riebalų gaudyklėms ir kriauklėms: praplėšti pakelį ir visą turinį išmaišyti su nedideliu kiekiu šilto vandens, supilti į kriauklę. Gerai uždaryti pakuotę, laikyti šaltoje, sausoje vietoje. Nenaudoti, jei pakuotė pažeista. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Starwax biologinis aktyvatorius nuotekų valymui
Produktas pagamintas nepatogeninių bakterijų pagrindu, kurios naikina nemalonius kvapus, suskystina tūrį, padeda išvengti kamščių. Palaiko bakterijų biologinę pusiausvyrą, ypač dažno cheminių priemonių naudojimo atvejais. Naudojama septiko tankams, kanalizacijai. Labai ekonomiška priemonė. Vienos 1,5 kg pakuotės užtenka metams (paskaičiuota 1-4 žmonėms). Net jeigu kanalizacija ilgai nenaudojama, bakterijos vistiek lieka gyvybingos, veiksnios, todėl nemalonus kvapas neatsiranda. Produktas atsparus antibiotikams, sodai, rūgštims, chlorui.

Naudojimas: kartą į savaitę įpilti į unitazą reikiamą kiekį aktyvatoriaus miltelių (matavimo šaukštelis viduje).
Dozavimas:
1–4 žmonės: 1 šaukštelis;
5–8 žmonės: 2 šaukšteliai.
Daugiau nei 8 žmonės: 3 šaukšteliai.

Soluvert biologinis aktyvatorius septikų priežiūrai
Naudojant pastoviai užkerta kelią kamščių susidarymui ir nemaloniems kvapams. Dviguba dozė pašalina kamščius valymo įrengimuose ir atnaujina bakterijų florą (Pav.5). Priemonės privalumai:
Praktiškas: vandenyje tirpinamas maišelis
Dvigubas veikimas:

  • Profilaktinis (reguliariai konservacijai)
  • Šokinis (nenumatytiems atvejams)
  • 100% natūralūs komponentai, visiška biodegradacija (nekenkia aplinkai)
  • Staigaus poveikio: ištirpina nuosėdas per 9 val.

Pakuotė hermetiškai sandari, atspari drėgmei.

Naudojimas:

  • Profilaktinė priežiūra (reguliariam naudojimui):
  • Po vieną pakuotę kas 15 dienų įmesti į unitazą (pakuotės neardyti)
  • Šokinis veikimas (nenumatytiems atvejams) valymo įrenginių darbo atnaujinimui:
  • Du kartus per savaitę įmesti į unitazą po 2 vnt pakelių (neardant pakuotės).
Informacija paimta iš https://nuotekuvalymoirenginiaikainos.lt/bakterijos-kanalizacijai/

Nemalonius ir sunkius darbus palikime bakterijoms

Bakterijų kanalizacijoje bijoti neverta. Jas dažnai painiojame su mikrobais. Mikrobai niekam nereikalingi, o bakterijas gali būti ir naudingos.

Bakterijos, tai mažiausi mikroorganizmai gamtoje. Ši tiesa, neabejotinai, jau mokyklos suole buvo girdėta. Tas pamokas dera prisiminti, kai kalba pakrypsta apie mikroorganizmus nuotėkų sistemose. Jos maitinasi nuotėkose esamomis organinėmis dalelėmis. Specialūs preparatai, kurie yra gaminami kartu su fermentais, puikiai tinka nuotėkoms valyti.

Fermentai kelis kartus paspartina biologiškai skaidžių medžiagų susiskaidymą. Nuotėkų sutvarkymui svarbu naudoti bakterines-fermentines priemones, nes fermentai pirminiame etape ištirpina visas organines medžiagas vandenyje, o bakterijos juos geba nesudėtingai perdirbti į gamtinius elementus.

bakterijos_kanalizacijai_BioMAX_Reazyme-249x300

Greičiausiai teko ne kartą skaityti ar girdėti, kad bakterijos greitai ištirpdo susikaupusius riebalus, panaikina susidariusią plutą, sumažina nemalonų kvapą bei atstato nuotėkų sistemos pralaidumą. Skamba per daug gerai, kad tai būtų tiesa. Skeptikus dera nuraminti, tai ne melas.

Žinoma, į kanalizaciją patenka ne vien tik organinės atliekos. Buitinės chemijos (įvairių skalbiklių, ploviklių ir baliklių) atliekos, dažnas antibiotikų vartojimas nepadeda normaliai veistis ir dirbti bakterijoms. Jų kolonijos silpsta, žūsta, tinkamai neatlieka savo pirminės funkcijos. Retsykiais jas reikia papildyti naujais nariais, kad darbas vyktų sklandžiai ir niekada nenutrūktų.

Bakterijų preparatai kanalizacijai nėra naujiena Lietuvoje ar visame pasaulyje. Asortimentas gan platus. Kiekvienas tikrai sugebės rasti sau reikalingą produktą. Preparatus su bakterijomis reikia įsigyti, jei norime palaikyti normalų nuotėkų sistemos funkcionavimą. Kitas preparatas pagelbės jei užpuolė nemalonus kvapas, sistema visiškai užsikimšo, o pluta susidarė didelė ir kieta. Jų naudojimas gan elementarus, reikia jas nuleisti į kanalizaciją, o jos jau tikrai žinos kaip tinkamai atlikti darbą.

Žinoma, bakterijas pravartu naudoti ir kompostuojant medžiagas. Jos paspartina rūgimo procesą, kompostas greičiau susiformuoja. Kai kurie gamintojai drąsiai teigia, kad jų parduodamas produktas yra atsparus antibiotikams, sodai, rūgštims ar chlorui.

Biologinis aktyvatorius turėtų būti kiekviename nuosavame name. Kanalizacija kartais tenka pasirūpinti. Bakterijos įveikia didelius kamščius, taip užtikrina ne tik gerą sistemos darbą, bet ir ją saugo, nes remontuoti ar iš naujo įrengti kanalizacijos niekas nemėgsta.

Nemalonius ir sunkius darbus palikime bakterijoms. Jos moka atkimšti, valyti ir saugoti nuotėkų sistemas.

Kanalizacijos valymo priemonės

Tai labai efektyvi koncentruota fermentinė priemonė, skirta nuotekų vamzdynų priežiūrai bei užtikrinanti trigubą efektą: ištirpdo susidariusius kamščius, pašalina nemalonu kvapą, reguliariai naudojant neleidžia susidaryti kamščiams. Biologische Ontstopper (1L) 29.00LTL.